O Firmie

ITM Kancelaria Finansowa powstała jako samodzielna spółka w 2014 roku – stworzyła ją grupa ludzi od wielu lat współpracująca ze sobą w dziedzinie doradztwa finansowego.

Nasz model współpracy z klientem opiera się o zasadę absolutnie indywidualnego podejścia do każdego – każda sprawa i każdy klient jest dla nas priorytetowy. W naszym zespole odnajdą Państwo specjalistów w dziedzinie inwestycji, emerytur, kredytów hipotecznych, pożyczek gotówkowych, ubezpieczeń życiowych i majątkowych oraz radców prawnych – współpraca tak wielu osób z wiedzą i doświadczeniem w różnych dziedzinach pozwala nam zaopiekować się Klientem w sposób holistyczny, całościowy.

ITM współpracuje z wieloma instytucjami finansowymi – bankami, towarzystwami ubezpieczeniowymi, firmami pożyczkowymi itp. Dzięki temu posiadamy bardzo szeroką gamę produktów, co pozwala nam dobrać indywidualne rozwiązanie dedykowane konkretnemu klientowi.

Siedziba ITM Kancelarii Finansowej znajduje się w Białymstoku przy ul. Jagiellońskiej 57, jednakże nasi klienci pochodzą z całej Polski, a także z zagranicy – nasze metody pracy zakładają głównie spotkania osobiste z klientami, jednak dla ich wygody spotkania mogą odbywać się zarówno w Kancelarii jak i w domu klienta, siedzibie jego firmy czy dowolnie wybranym przez niego miejscu.

Partnerów biznesowych

Pracowników