DORADZTWO

Zakładanie spółek, sukcesje, firmy rodzinne, spadki, testamenty, podatki, finanse osobiste, zadłużenia, sprawy rozwodowe, podział majątku i inne ważne aspekty – w tym zakresie otrzymasz fachową pomoc od naszych doradców finansowych w Białymstoku.

Doradztwo kredytowe i finansowe Białystok

Doradzamy przedsiębiorcom, którzy chcą podzielić swój dorobek biznesowy oraz przekazać władzę nad swoim przedsiębiorstwem. Zaplanowana sukcesja firmy pozwala uregulować stosunki własnościowe na wypadek śmierci nestora, a także zachować ciągłość działalności stworzonego przedsiębiorstwa, co w przypadku przedsiębiorstw rodzinnych ma nierzadko bardzo duże znaczenie. Nasz doświadczony doradca finansowy odpowie na każde Twoje pytanie i rozwiąże problematyczne kwestie.

Oferowana przez nas pomoc prawna pozwoli zabezpieczyć interesy zarówno przejmującego działalność, zwanego sukcesorem, jak i przekazującego firmę, zwanego nestorem. Jesteśmy w stanie pomóc w przygotowaniu planu sukcesji oraz w jego wdrożeniu. Opracowujemy rozwiązania sukcesyjne dostosowane do potrzeb i oczekiwań Klientów, dzięki czemu możliwe jest sprawne i bezproblemowe przeprowadzenie procesu reorganizacji działalności. Dokonana sukcesja pozwala na pełnoprawne dziedziczenie firmy rodzinnej, ale także sprawia, że nie następuje utrata dotychczasowej historii biznesowej firmy, dzięki czemu zachowane zostają np. koncesje, zezwolenia czy ulgi, a także cała historia finansowa firmy, co bywa niezwykle istotne w przypadku np. późniejszej chęci zaciągnięcia kredytu firmowego. Doradztwo sukcesyjne w naszej białostockiej agencji obejmuje analizę bieżącej sytuacji firmy w celu wypracowania modeli i rozwiązań, które zagwarantują jej bezpieczną przyszłość finansową.

Zakładanie i przekształcanie spółek

Zapewniamy obsługę prawną w trakcie procesu zakładania i przekształcania spółek, w ramach której oferujemy doradztwo prawne w zakresie wyboru rodzaju spółki, sporządzenie dokumentów i wniosków oraz reprezentowanie klientów podczas rejestracji spółki.

W ramach usługi zajmiemy się zgromadzeniem i analizą potrzebnych dokumentów, na podstawie których opracujemy porządek działań i przygotujemy dokumentację związaną z przekształceniem spółki. Zapewniamy nadzór i analizę nad dokumentami, których sporządzenie leży po stronie notariusza. Podpisane dokumenty wraz z wnioskiem o rejestrację przekształcania złożymy do odpowiedniego sądu. Będziemy czuwać nad poprawnością całego procesu aż do jego zakończenia.

Doradztwo w sprawach spadkowych

Oferta naszej Kancelarii w zakresie prawa spadkowego to nie tylko pomoc kierowana dla spadkobierców, ale też wsparcie przyszłych spadkodawców, którzy za życia chcieliby uregulować te kwestie w sposób odmienny od przewidzianego ustawą. Dla tej grupy oferujemy wsparcie prawne przy tworzeniu testamentów, jak i planów sukcesji przedsiębiorstw pozostających we władaniu inwestora.

Jeżeli nie wiesz jak spisać testament, jak dochodzić zachowku, jak skorzystać ze zwolnień z podatku od spadku – skorzystaj z naszych porad.

Doradztwo kredytowe

Nasz doświadczony doradca kredytowy od lat pomaga w uzyskaniu kredytu na dogodnych dla Klienta warunkach. Na podstawie skompletowanych niezbędnych dokumentów przeprowadzimy negocjacje z bankami, ustalając korzystne wysokości i terminy spłat, które jednocześnie zapewnią kredytobiorcom bezpieczeństwo finansowe. W ramach doradztwa kredytowego dzielimy się fachową wiedzą z zakresu pożyczek hipotecznych, gotówkowych i finansowania firm, wykorzystywaną przez nas do proponowania indywidualnych rozwiązań. Naszą atrakcyjną ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i osób fizycznych.

Korzystając z doradztwa finansowego dowiesz się także o indywidualnych możliwościach finansowania zakupu i budowy nieruchomości, leasingu, faktoringu czy też zaciągnięciu pożyczki obrotowej. Zapewniamy realne wsparcie w realizowaniu podjętych przez Ciebie decyzji – umów się z naszym doradcą kredytowym!

Masz pytania lub chcesz wiedzieć więcej?