INWESTYCJE

zarówno klasyczne jak i alternatywne formy
inwestowania. Efektywnie pomnażamy kapitał poprzez
budowę optymalnego portfela inwestycyjnego opartego na analizach oraz dywersyfikacji instrumentów finansowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno klasyczne jak i alternatywne formy inwestowania. Szeroka gama produktów inwestycyjnych na rynku pozwoli nam dobrać konkretny produkt dla każdego klienta, a nasi doświadczeni doradcy wesprą Państwa na początku drogi inwestowania swoją wiedzą i doświadczeniem.

Specjaliści finansowi dbają o potrzeby Klientów na bieżąco reagując na aktualną sytuację rynkową i regularnie przesyłając pełną informację na temat wyników portfela.

Wśród oferowanych produktów posiadamy fundusze inwestycyjne czołowych polskich i zagranicznych TFI, programy oszczędnościowe oraz niestandardowe rozwiązania dla wymagających klientów.

PROGRAMY INWESTYCYJNE

są to rozwiązanie dla osób chcących ulokować swoje oszczędności i mieć do nich łatwy dostęp, jeśli w ich życiu pojawią się nieprzewidziane wydatki. Istnieje możliwość dostępu do wielu zróżnicowanych geograficznie i przedmiotowo rynków inwestycyjnych za pośrednictwem jednej umowy.

INWESTYCJE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE:

Inwestowanie w sztukę 

W związku z rozwojem rynku dzieł sztuki w Polsce oferujemy Państwu fachowe doradztwo w zakresie tej formy lokowania kapitału. Dzięki wiedzy i doświadczeniu oferujemy usługę na najwyższym poziomie. Dostarczamy wszystkich niezbędnych informacji, które pozwolą dokonać możliwie najbardziej trafnego wyboru i uniknąć typowych błędów przy zakupie dzieła sztuki

Złoto Inwestycyjne

Metale szlachetne, w szczególności złoto znane są i pożądane od tysiącleci jako środki wymienne . Złoto przeżyło wszystkie waluty, znane jest na całym świecie. Zwłaszcza w czasach wysokiej inflacji każdy powinien zastanowić się, w jaki sposób najlepiej chronić posiadany majątek i pieniądze. Obok inwestycji w dobra materialne metale szlachetne stanowią doskonałą alternatywę.

Masz pytania lub chcesz wiedzieć więcej?