KREDYTY I POŻYCZKI
  • gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne
  • DLA FIRM: obrotowe, inwestycyjne, płynnościowe, leasing
  • DLA ROLNIKÓW: gotówkowe, konsolidacyjne, inwestycyjne
  • DLA WOLNYCH ZAWODÓW: preferencyjne kredyty

Doradztwo kredytowe dla firm i osób prywatnych Białystok

Eksperci finansowi naszej kancelarii doradzą w wyborze optymalnych produktów kredytowych dla Ciebie i Twojej firmy. Pomogą także w załatwianiu formalności – skompletowaniu wymaganych dokumentów oraz przeprowadzą negocjacje z bankami w zakresie cen i warunków kredytowych.

Nasze usługi są bezpłatne i bezpieczne – dla naszych Klientów cena kredytu jest taka sama jak w banku, to banki płacą naszą prowizję.

Oferujemy usługi z zakresu kredytów hipotecznych, gotówkowych i finansowania firm :

  • osoby fizyczne – finansowanie zakupu i budowy nieruchomości, pożyczki na dowolny cel, kredyty dla rolników, kredyty dla wolnych zawodów
  • biznes – kredyty obrotowe i inwestycyjne, leasing, faktoring, gwarancje bankowe, pożyczki.

Kredyt dla firm – postaw na bezpieczeństwo

Kredyt dla firm i osób prywatnych to doskonała alternatywa dla pożyczki prywatnej, która przez to, że nie podlega pod przepisy prawne, nie chroni klientów przed oszustwem. Są oni narażeni na zawieranie niekorzystnych dla nich umów, powodujących niewypłacalną spiralę odsetek. Zapis umowy pożyczki prywatnej warto skonsultować z prawnikiem.

Zapewniamy fachowe wsparcie w uzyskaniu bezpiecznych kredytów. Z tej opcji skorzystało wielu białostockich przedsiębiorców oraz osób fizycznych, zadowolonych ze świadczonych przez nas usług.

Zapraszamy do kontaktu

Biznes

pomożemy dopasować ofertę bankową do potrzeb firmy: linia obrotowa, kredyty inwestycyjne, pożyczki na bieżące finansowanie działalności, zakup samochodów, maszyn (w tym leasing), faktoring, gwarancje bankowe.

Rolnicy

kredyty na budowę i rozbudowę gospodarstwa rolnego, inwestycje w nowe obszary działalności, zakup maszyn rolniczych, zakup ziemi rolnej.

Osoby fizyczne

finansowanie zakupu i budowy nieruchomości, wydatków bieżących (pożyczki konsumpcyjne)

Wolne zawody

kredyty bez dokumentów finansowych dla wybranych zawodów, nawet na 12 lat, bez wymogów zabezpieczenia nieruchomością, minimum formalności

Masz pytania lub chcesz wiedzieć więcej?