NIERUCHOMOŚCI
  • sprzedaż nieruchomości
  • zakup nieruchomości
  • wynajem nieruchomości
  • najem nieruchomości
  • finansowanie – kredyty
  • ubezpieczenia

Nieruchomości na sprzedaż i wynajem Białystok

Od wielu lat zajmujemy się obsługą finansów, a rozwinięcie naszej działalności i stworzenie biura nieruchomości było czymś naturalnym wynikającym z potrzeb naszych klientów. Jesteśmy zmotywowanym dynamicznie rozwijającym się zespołem. Rozumiemy, jak ważna może być decyzja o sprzedaży, kupnie lub wynajmie nieruchomości, dlatego zapewniamy wszystkim naszym klientom pełną przejrzystość i informacje, aby pomóc w podjęciu decyzji. Naszą reputację zbudowaliśmy na ciężkiej pracy, zaufaniu i wiedzy. Profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdej prowadzonej transakcji. Wierzymy, że wyjątkowa obsługa oraz skuteczność to klucz do sukcesu naszego i naszych wymagających klientów.

Mieszkania i nieruchomości na sprzedaż lub wynajem

Sformalizujemy bezpieczny wynajem mieszkania i nieruchomości. Sporządzimy umowę, która zabezpieczy interesy zarządcy mienia przy jednoczesnym uszanowaniu praw najemcy. Określi ona zobowiązania nałożone wobec właściciela lokalu i wynajmującego. W rezultacie umowa rozwiąże wiele problematycznych kwestii, które mogą pojawić się w przyszłości – zwłaszcza tych związanych z naprawą sprzętu, nocowaniem osób trzecich oraz remontem pokoi.

Wystawienie i sformalizowanie mieszkania na sprzedaż wiąże się z szeregiem formalności. Zapewnimy kompleksowe wsparcie w ich skompletowaniu. Odpowiemy na wszystkie pytania i podzielimy się fachową radą. Zapewniamy terminową sprzedaż nieruchomości zarówno nabytej na drodze spadku, jak również tej obciążonej kredytem hipotecznym.

Mieszkania w Białymstoku – kupno i sprzedaż

Zadbamy o bezpieczny zakup mieszkania na sprzedaż w Białymstoku. Proponujemy te nieruchomości, które spełniają oczekiwania naszych wymagających Klientów. Zostaną przez nas zweryfikowane pod kątem ich statusu prawnego oraz obciążeń finansowych – sprzedaż nieruchomości może być związana umową kredytową. Przed zakupem mienia sprawdzimy poprawność każdego najmniejszego zapisu umowy przedstawionej przez sprzedającego. Z profesjonalną pomocą naszych specjalistów dokonasz przemyślanego, właściwego wyboru mieszkania wystawionego w Białymstoku na sprzedaż.

Sprzedaż nieruchomości

Przejdź z nami od „na sprzedaż” do „sprzedane” w jak najkrótszym czasie. Naszym zadaniem jest profesjonalne opracowanie oferty oraz bezpieczna i szybka finalizacja na rynku. Zrealizujemy korzystną dla klienta sprzedaż nieruchomości.

Zakup nieruchomości

Planujesz zakup mieszkania, domu lub lokalu pod swoją działalność? Dokładnie poznajemy wymagania, wyszukujemy odpowiednie oferty oraz sprawdzamy ich stan faktyczny i prawny.

Wynajem nieruchomości

Posiadasz lokal do wynajęcia? Znajdziemy godnych zaufania kandydatów na lokatora, a następnie przygotujemy umowę, która w pełni zagwarantuje bezpieczeństwo.

Najem nieruchomości

Szukasz nieruchomości do wynajęcia? Znajdź z nami szybciej nowe miejsce! Zaoszczędzisz swój czas oraz pieniądze. Formalności za nieruchomości na wynajem bierzemy na siebie. Powodzenia z przeprowadzką!

Finansowanie – kredyty

Zanim rozpoczniesz poszukiwania wymarzonej nieruchomości, najlepiej wiedzieć, ile możesz na nią wydać. Niezależny ekspert finansowy ITM to doskonały początek.

Ubezpieczenia

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Dzięki różnorodnym pakietom ubezpieczeń, pomożemy wybrać zakres ochrony, który odpowiada indywidualnym potrzebom.

Masz pytania lub chcesz wiedzieć więcej?