OSZCZĘDZANIE

planujemy bezpieczną przyszłość finansową.

W rzeczywistości kształtowanej przez bezustannie zmieniające się prawo, jedyną pewną emeryturą jest to, o co sami zadbamy. Kierując się tą zasadą pomagamy naszym klientom zaplanować ich przyszłość finansową. W tym celu, po dokonaniu dokładnej analizy potrzeb i możliwości finansowych, dobieramy takie rozwiązania, które pozwolą nam w sposób nieobciążający nadmiernie naszego portfela odłożyć pieniądze na emeryturę, zapewnienie przyszłości dzieciom czy spełnienie marzeń.

Inwestowanie w whisky

inwestycja polegającą na zakupie kolekcjonerskich butelek whisky i obrót nimi na platformie World Whisky Index. Inwestujemy tylko w szkocką whisky Single Malt. W przeciwieństwie do blended whisky, która zawiera wiele rodzajów whisky, produkuje się w mniejszych ilościach. Tym samym Single Malt jest niezmiernie ceniona przez kolekcjonerów.;

Inwestycja En Primeur 

inwestycja polegająca na zakupie wina leżakującego jeszcze w beczkach. Ceny najlepszych win mogą w krótkim czasie zwiększały się o kilkaset procent. Bieżąca wycena inwestycji dzięki notowaniu na giełdzie Liv-ex. Minimalna inwestycja: 2500 GBP. Inwestcja dostępna TYLKO dla 200-250 inwestorów z Polski rocznie.

Wine Banking

Klient inwestuje w wino poprzez zakup 12-butelkowych skrzynek. Inwestycja w wino to inwestycja w dużej mierze niezależna od rynków kapitałowych. Również konstrukcja tej inwestycji (kupno fizycznie istniejących skrzynek wina) uniezależniają od zawirowań na rynkach kapitałowych. Oczywiście spadki na giełdach mają wpływ na rynek wina, ale w bardzo ograniczonym zakresie.

Masz pytania lub chcesz wiedzieć więcej?