UBEZPIECZENIA

Majątkowe, życiowe, zdrowotne, turystyczne, komunikacyjne, zawodowe, grupowe i inne. Głównym celem ubezpieczeń jest zapewnienie ochrony osobie ubezpieczonej oraz jej rodzinie i bliskim.

Co można ubezpieczyć?

Czy jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów?

Ubezpieczenia w Białymstoku – dla firm, na życie

Pytania, które stawiamy sobie każdego dnia jako doradcy ubezpieczeniowi, mobilizują nas do ciągłej analizy szerokiego rynku ubezpieczeń.

W ofercie posiadamy szeroki zakres produktów ubezpieczeniowych wielu towarzystw polskich i zagranicznych. Daje nam to możliwość przeprowadzenia dokładnej analizy potrzeb klienta i dobranie produktów spełniających wymagania każdego.

Ubezpieczenia na życie – zaufaj białostockim specjalistom

Ubezpieczenia na życie, czyli Dział I ubezpieczeń zgodnie z Ustawą o działalności ubezpieczeniowej, może nie bez przyczyny został ujęty na pierwszym miejscu. Jest to bardzo ważny aspekt naszego bezpieczeństwa finansowego. Ubezpieczenia na życie są niestety wielokrotnie bagatelizowane i sprowadzane tylko do świadczenia wypłacanego w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej.

Tak, podstawowym celem ubezpieczeń na życie, to zabezpieczenie bliskich w przypadku śmierci ubezpieczonego. Kancelaria Finansowa ITM posiada ofertę ubezpieczenia wielu renomowanych towarzystw, co pozwala dobrać ubezpieczenie, które ochroni nas i osoby bliskie przed negatywnymi skutkami wielu zdarzeń losowych, takich jak śmierć, poważne zachorowanie, wypadek.

W szerokiej bazie ofert ubezpieczeń na życie posiadamy produkty tylko chroniące życie ubezpieczonego, jak również produkty ochronno – inwestycyjne. Każdą z tych ofert można „uszyć na miarę”, zgodnie z wcześniej przeanalizowaną potrzebą klienta.

Możliwość zabezpieczenia stabilności finansowej bliskich i środków finansowych na leczenie w przypadku poważnego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku to oferta dostępna dla naszych klientów.

Ubezpieczenie na życie od poważnych zachorowań oraz następstw nieszczęśliwych wypadków daje nam poczucie bezpieczeństwa finansowego w trudnych dla nas chwilach. Warto również zwrócić uwagę na atrakcyjną ofertę leczenia zagranicznego, które daje możliwość leczenia w wysokiej klasy ośrodkach na całym świecie.

Ubezpieczenia nieruchomości i mienia

Ubezpieczenia majątkowe, zawarte w Dziale II ubezpieczeń, choć nie mniej ważne, to duża część naszej działalności. Dzięki szerokiemu spectrum towarzystw, z którymi współpracujemy, jesteśmy ekspertami we właściwym doborze ubezpieczeń. Indywidualne oferty trafnie dopasujemy nawet do najbardziej wymagających klientów. Przedstawimy też korzystne warunki zawarcia ubezpieczenia OC, które poszkodowanemu kierowcy zapewni rekompensatę finansową za skutki kolizji, a jej sprawcy ochronę majątku. Odszkodowanie jest wypłacane przez ubezpieczyciela.

W białostockiej agencji proponujemy również te ubezpieczenia nieruchomości, które ochronią samochód i mienie od skutków zniszczeń powstałych w wyniku niespodziewanych zdarzeń czy kradzieży. W przypadku zaistnienia trudnej sytuacji losowej klienci będą mogli utrzymać dotychczasowy standard życia.

Ubezpieczenia firmowe lub grupowe dla firm – w tym także OC i turystyczne – umożliwiają realizowanie planów biznesowych w poczuciu bezpieczeństwa finansowego. Zabezpieczają przed nieprzewidzianymi skutkami wynikającymi z pełnionych funkcji czy prowadzonych działalności. Tak więc posiadamy w naszej ofercie produkty:

  • Ubezpieczenia OC zawodowe, instruktorów, medyczne, najemcy, ogólne, firmy,
  • Ubezpieczenia turystyczne
  • NNW grupowe uczestników szkoleń, obozów organizowanych przez kluby sportowe,
  • NNW szkolne, indywidualne, kierowcy
  • Gwarancje Ubezpieczeniowe,
  • Ubezpieczenie telefonu, roweru, nagrobków.

Naszym zadaniem jest również pomóc Ci w momencie wystąpienia szkody. Pomożemy Ci w jej zgłoszeniu oraz odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania związane z Twoją polisą.

Masz pytania lub chcesz wiedzieć więcej?